top of page

O NAS

TEATR RODZINNY

zajęcia


Dzieci i rodzice. Razem pracuja, uczą się obserwują. Ćwiczenia są dla nich obojga, rodzice nie mają taryfy ulgowej. Zadania aktorskie, sceny dramowe i teatralne. Wyobraźnia, zabawa,nauka. Chcesz poznawać swoje dziecko, chcesz by dziecko wiązało z Tobą jako rodzicem silną więź? To właśnie dzieje się na zajęciach Teatru Rodzinnego. 

 

 

obejrzyj film

przeczytaj artykuł

porwanie rusałki


Przedstawienie miało swoją premierę w czerwcu 2013 r . Grupa Teatru rodzinnego pokazała klasyczną baśń o sile przyjaźni, poświęceniu dla drugiej istoty i zwycięstwie dobra nad złem. Widzowie byli świadkami historii z Rusałkami, Smokiem, Chłopcu zaklętym w Czarnoksięznika, dobrym Ślimakiem i małym wesołym Elfem. Jak to w baśniach wszystko zaczęło się groźnie a skończyło wesoło. Dzieci i ich rodzice z pełnym entuzjazmen i zaangażowaniem kreowali postaci i tworzyli wspaniałą atmosferę na scenie. 

afryka dzika przez                  dziecko odkryta


Spektakl z 2011r oparty na Bajkach Afrykańskich. Zespół TEatru Rodzinnego wcielił się w pierwotne plemię, które opowiada zwierzece bajki dla dzieci i z "uzyciem" dzieci. Jedynym elementem scenograficznym było wielkie linowe drzewo, które zarówno podczas prób jak i spektakli stanowiło centrum zabawy dzieci ale i rodziców. Tym samym wszyscy przez chwile wrócili do zachowań pierwotnych ale rowiniętych o ukształtowaną emocjonalność wszystkich członków plemienia. Zespół kreował przestrzeń, atmosferę i bohaterów wyłacznie posługując się ciałem, głosem i ruchem. 

mickiewicza sposoby       na maleńkie osoby


Pierwszy spektakl Teatru Rodzinnego z 2010 r. To chyba najmłodszy zespół aktorski który zmierzył się z bajkami Adama Mickiewicza. Czy to za trudna literatura dla 3 latków? Okazuje się, że przy wsparciu rodziców to znakomity pretekst do zabawy, ale i ćwiczenia pamięci. Każda rodzina przedstawiła jedną bajkę która stała się doskonałym sposobem na meleńką osobę, aby z nią popracować, pobawić się, czasami ujarzmić, ale w rezultacie stworzyć wspólne dzieło. 

bottom of page